A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaSzanowni Państwo,
inwestorzy ,samorządowcy ,partnerzy biznesowi Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO – PARK WISŁOSAN

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem zamieszczonym na naszej stronie, który pozwoli Państwu w przystępnej formie przeanalizować i ocenić możliwości skorzystania z wybranych form wsparcia rządowego programu pomocy przedsiębiorcom i samorządom w okresie epidemii.

Program nazwany „Tarczą Antykryzysową” jest instrumentem, który znacząco pomoże złagodzić wielu podmiotom gospodarczym a szczególnie przedsiębiorcom z sektora MSP skutki kryzysu jaki staje się efektem konieczności ograniczania lub wstrzymywania działalności gospodarczej, handlowej czy też kooperacyjnej przez wiele firm i instytucji praktycznie z każdej branży.

Zwracamy szczególną uwagę na zapoznanie się z szerokim pakietem instrumentów wsparcia Grupy PFR, której członkiem jest Agencja Rozwoju Przemysłu – zarządzająca tarnobrzeską strefą. To konkretna  oferta pomocy skierowana do firm jak i do samorządów. Przedstawicieli MSP powinna zainteresować możliwość otrzymania pomocy w ramach : zwolnień ze składek ZUS, dofinansowania wynagrodzeń, odroczenia płatności do ZUS i organów podatkowych, wypłaty 2080 zł, dofinansowań i pożyczek. To oczywiście tylko hasła sygnalizujące szerokie możliwości otrzymania konkretnej pomocy w zależności od rodzaju i skali strat jakie ponoszą poszczególni pracodawcy i pracownicy.

Prosimy jednocześnie o stały kontakt z naszą stroną www. Będziemy na bieżąco informować Państwa o kolejnych elementach programu pomocy dla JST i firm w okresie obejmującego nas kryzysu wywołanego epidemią.

Życzymy zdrowych dni i szybkiego powrotu do normalnego funkcjonowania.

Krótka instrukcja dot. tarczy do pobrania TUTAJ