A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaZapraszamy do udziału w Targach China International Import Expo

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu zapraszamy Państwa do udziału w targach China International Import Expo, które odbędą się w Szanghaju w dniach 5-10 listopada br.

Polska będzie prezentowana podczas targów w ramach Pawilonu Narodowego, który stworzy okazję do pokazania polskich produktów i promocji Polski jako atrakcyjnego miejsca gospodarczego i turystycznego. Celem targów jest również promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych o wysokiej jakości.

W ramach targów zostaną również zorganizowane pawilony branżowe, w tym z branż: technologicznej, biotechnologii, elektronicznej, samochodowej, spożywczej, kosmetycznej, medycznej, farmaceutycznej i modowej.

Jeżeli rozważają Państwo kierunek azjatycki w prowadzonej lub planowanej działalności gospodarczej, zachęcamy do udziału w targach. PAIH oferuje atrakcyjne warunki finansowe oraz pomoc w organizacji spotkań z firmami chińskimi.

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w targach, prosimy o kontakt z Panią Małgorzatą Zawiszą z PAIH na adres: malgorzata.zawisza@paih.gov.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 30 kwietnia br. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.gochina.gov.pl