A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaMauretania - zaproszenie na spotkanie organizowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Krajowej Izby Gospodarczej - 10 września 2014r.

Szanowni Państwo,

W związku z wizytą w Polsce Ministra Spraw Zagranicznych Mauretanii Pana Ahmeda Ould Teguedi, Krajowa Izba Gospodarcza oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych zapraszają na spotkanie gospodarcze poświecone Mauretanii oraz możliwościom współpracy na tym afrykańskim rynku. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, ul Trębacka 4, w dniu 10 września br., w godzinach 14.30 – 16:00 i będzie okazją do dyskusji oraz bezpośrednich pytań do Pana Ministra na temat potencjalnej współpracy dwustronnej w dziedzinie gospodarczej, jak również okazją do  prezentacji polskich firm i ich oferty. Zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne polsko-francuskie.

Potwierdzenie  udziału w spotkaniu prosimy kierować do Krajowej Izby Gospodarczej: Agnieszka Salamończyk: asalamonczyk@kig.pl; Elżbieta Wojtas:  ewojtas@kig.pl 

W kopii do Ministerstwa Spraw Zagranicznych do pana Wojciecha Gerwela: wojciech.gerwel@msz.gov.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich inwestorów strefowych, którzy są zainteresowani możliwością współpracy na rynku afrykańskim.