A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaWebinaria 21 i 28 maja

Szanowni Państwo

zapraszamy na dwa webinary 21 i 28 maja

1. 21 maja (czwartek), godzina 11:00 - “Pakiet pomocowy dla przedsiębiorców. Tarcza antykryzysowa” - organizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie, Bank Gospodarstwa Krajowego i Powiatowy Urzęd Pracy w Częstochowie.

O instrumentach finansowych ARP w ramach Tarczy Antykryzysowej opowie Tomasz Król, dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Katowicach.

Rejestracja 👉 wyślij maila na biuro@riph.eu - następnie otrzymasz link uprawniający do wzięcia udziału w spotkaniu – za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu.

Szczegóły - TUTAJ

Webinar jest bezpłatny.

2. 28 maja (czwartek), godz. 12:00 - 15:00 "Zmiany w podatkach – czy jesteś na bieżąco z tym, co dzieje się w podatkach, a nie ma związku z pandemią?" organizowany przez Polsko-Niemiecką Izba Przemysłowo-Handlową oraz ekspertów z Kancelarii Olesiński & Wspólnicy.

Podczas webinarium poruszane będą m.in.  JPK_VDEK i biała lista, monitoring horyzontalny, szczególne procedury podatkowe oraz ponowne raportowanie schematów podatkowych (MDR) – czyli kluczowe dla przedsiębiorców nowości w podatkach.

Szczegóły - TUTAJ

Webinar jest płatny - firmy członkowskie AHK - 195 zł plus VAT dla firm nie-członkowskich 235 zł plus VAT