A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaWarsztaty już za nami

w imieniu Zespołu Pozyskiwania i Obsługi Inwestora, ARP S.A. Oddział w Tarnobrzegu serdecznie dziękujemy wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN za udział w warsztatach szkoleniowych.

Szkolenia odbyły się w 3 lokalizacjach: w Bielanach Wrocławskich, Radomiu i Baranowie Sandomierskim. Wzięło w nich udział kilkudziesięciu inwestorów TSSE, zarówno początkujących, jak i tych, którzy posiadają już wiele zezwoleń.

Dyskutowano m.in. o zasadach otrzymania wsparcia, wydatkach kwalifikowanych, nowym programie pomocowym, dyskontowaniu pomocy oraz orzecznictwie w zakresie sse.

Ogromne podziękowania kierujemy do naszych ekspertów z firmy Deloitte Doradztwo Podatkowe Tokarski i Wspólnicy spółka komandytowa.

Dziękujemy Pani Ewelinie Mielniczuk, Pani Aleksandrze Skrzypek, Panu Markowi Sienkiewiczowi i Panu Piotrowi Folwarcznemu za wysokiej klasy profesjonalizm i zaangażowanie w przygotowanie szkoleń.

Specjalne podziękowania przekazujemy do Pana Marka Sienkiewicza, który jednocześnie koordynował i prowadził wszystkie etapy warsztatów.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu www.tsse.arp.pl. Planujemy kolejne szkolenia dla Państwa jeszcze w roku bieżącym.