A A A
Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka W dniu 9.04.2014 roku podstrefę Radom odwiedził Wojewoda Mazowiecki Pan Jan Kozłowski w towarzystwie Pana Rafała Rajkowskiego - Radcy placówki zamiejscowej w Radomiu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.

W spotkaniu udział wzięli firmy z podstrefy Radom. Dyrektor Oddziału przedstawił prezentacje TSSE EURO-PARK WISŁOSAN i ARP S.A. w Warszawie ze szczególnym uwzględnieniem zmian w pomocy publicznej jakie czekają przedsiębiorców po 1 licpa 2014. na terenie województwa mazowieckiego.

W swoim wystąpieniu Wojewoda wysoko ocenił działalność ARP S.A. w Warszawie Oddział w Tarnobrzegu na terenie Radomia jako instrumentu wsparcia dla restrukturyzacji majątku po byłych zakładach maszyn do szycia „Łucznik". W dyskusji podniesiono problem dróg otaczających dojazd do rejonu inwestycyjnego Gołębiów oraz możliwości ubiegania się o środki pomocowe z programów unijnych.

Po spotkaniu z przedsiębiorcami Pan Wojewoda zwiedził firmy Stalgast oraz Techmatik położone na terenie rejonu inwestycyjnego Gołębiów.