A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaSpotkanie dot. pomocy publicznej

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Tarnobrzegu

zaprasza lokalnych przedsiębiorców na spotkanie w dniu 14 listopada br. w godz. 10:00 – 12:00 w Zamku Dzikowskim w Tarnobrzegu, ul. Sandomierska 27, dotyczące nowych zasad udzielania pomocy publicznej.

Jeżeli  planujecie Państwo nową inwestycję, zakup maszyn i urządzeń, modernizację firmy czy wprowadzenie na rynek nowego produktu oraz chcecie uzyskać ulgi w podatku dochodowym do 70% zainwestowanych środków, to spotkanie jest kierowane właśnie do Państwa.

Nowe zasady wsparcia inwestycji umożliwiają to w każdej wybranej lokalizacji. Szybki tryb procedowania, pakiet ulg podatkowych, zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw , pomoc przy realizacji projektu inwestycyjnego, to niektóre z tematów prezentowanych na konferencji.

W spotkaniu wezmą udział eksperci firmy Deloitte, Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział  w Tarnobrzegu oraz Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do udziału w spotkaniu. Wstęp bezpłatny.  Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 12 listopada 2018r. na adres mailowy: biuro@arp.pl


Organizator:
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
Oddział w Tarnobrzegu
ul. Zakładowa 30, 39-400 Tarnobrzeg
biuro@arp.pl; www.tsse.pl
tel. 15 822 99 99, 15 823 66 88