A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaRynki Azji Środkowej

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego we współpracy z Asocjacją DOSTLIK serdecznie zapraszają do udziału w jednodniowym spotkaniu informacyjnym

„Rynki Azji Środkowej (Kazachstan, Uzbekistan, Azerbejdżan) - szanse rozwoju dla polskich eksporterów. Jakie zmiany może przynieść powstający Nowy Jedwabny Szlak i jak to musimy wykorzystać",

które odbędzie się w dniu

28 czerwca 2016 r. w Rzeszowie,

ul. Cieplińskiego 4 (główny budynek urzędu), sala audytoryjna – 2 piętro.

Prowadzący spotkanie Pan Tomasz Tomaszewski jest praktykiem i od kilkunastu lat wprowadza polskie firmy na omawiane rynki.

Rejestracja na spotkanie rozpocznie się o godzinie 09.45. Podczas spotkania zostaną poruszone m.in. zagadnienia dotyczące:  analizy i porównania rynku kazachskiego, uzbeckiego i azerskiego, co przedsiębiorca musi wiedzieć i na co uważać wchodząc na te rynki, zasady prowadzenia negocjacji biznesowych, gdzie i w jaki sposób szukać partnerów biznesowych na tych rynkach, jakie branże mają szansę na sukces na tych rynkach, jak dotrzeć do potencjalnych partnerów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia e-mailem do dnia 23 czerwca do godziny 12:00, liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu prosimy przesyłać e-mailem na adres:coie@podkarpackie.pl podając:

  • nazwę firmy,
  • imię i nazwisko uczestnika,
  • branżę i zakres oferty, którą firma zamierza eksportować,
  • oczekiwania co do zakresu informacji przedstawionych na spotkaniu.

Dzięki podanym przez Państwa danym prowadzący dostosuje zawartość szkolenia do Państwa potrzeb i bezpośrednio odniesie się do zapotrzebowania rynków na oferowane przez Państwa towary.

Na wszystkie Państwa pytania dotyczące spotkania informacyjnego z przyjemnością odpowie: Pani Katarzyna Miszczyszyn, tel. 17 867 62 03.

Program spotkanie do pobrania tutaj.