A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaRadcy w strefach agencyjnych

W dniu 30 września br. na Zamku baranowskim, specjalne strefy ekonomiczne w Tarnobrzegu i Mielcu gościły blisko 50 szefów Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji z 44 krajów świata. Kierownicy WPHI są odpowiedzialni za promocję polskiej gospodarki za granicą, nawiązywanie kontaktów handlowych pomiędzy krajowymi i zagranicznymi partnerami i udzielają wsparcia firmom, które planują inwestycje w Polsce.

Przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. zaprezentowali pakiet korzyści inwestycyjnych i kooperacyjnych w specjalnych strefach ekonomicznych zarządzanych przez ARP S.A. oraz ofertę usług i produktów finansowych Agencji skierowaną zarówno  do małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców. Radcowie wizytowali tereny strefowe oraz wybranych przedsiębiorców działających w naszych strefach: Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. w Tarnobrzegu-Machowie i Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. w Mielcu.

Oferta strefowa spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem szefów WPHI, którzy wykorzystają atuty obu stref w prowadzonych działaniach promocyjnych za granicą.