A A A
Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka

Praca w ARP S.A. Oddział Tarnobrzeg

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

to spółka Skarbu Państwa o ugruntowanej pozycji na rynku. W okresie transformacji uratowaliśmy tysiące miejsc pracy unowocześniając duże i średnie przedsiębiorstwa. Dziś jesteśmy dynamiczną firmą, która zajmuje się innowacjami, restrukturyzacją i inwestycjami.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista w Zespole Promocji i Obsługi Inwestorów
Miejsce pracy: Tarnobrzeg
Nr ref.: OTR/14/2018

OPIS STANOWISKA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za:

  • prowadzenie działań marketingowych i promocyjnych w celu pozyskania inwestorów do strefy oraz najemców i dzierżawców dla nieruchomości będących własnością ARP S.A.
  • przygotowywanie materiałów promocyjno-reklamowych, wydawnictw informacyjnych, promocji
    audio-wizualnej oraz e-marketingowej w zakresie promocji Strefy
  • udział w przygotowywaniu i rozliczaniu planu i budżetu marketingowego Oddziału
  • współpracę z inwestorami, firmami, instytucjami krajowymi i zagranicznymi, organami administracyjnymi poprzez analizę rynków krajowych i zagranicznych oraz przygotowywanie i aktualizację strefowej oferty inwestycyjnej
  • udział w zewnętrznych imprezach biznesowych, promocyjnych lub wystawienniczo-targowych w ramach procesu pozyskiwania inwestorów
  • sporządzanie sprawozdawczości dotyczącej wykonywanego zakresu zadań
  • udział w pracach Zespołów i Komisjach Zadaniowych powołanych przez Dyrektora Oddziału
  • inne zadania zlecone przez Koordynatora i Dyrektora Zespołu

OCZEKIWANIA

  • wykształcenie wyższe na kierunku marketing, stosunki międzynarodowe, dziennikarstwo, zarządzanie lub administracja
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość j. angielskiego min na poziomie B2
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE i MS OUTLOOK
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności planowania, organizacji oraz analitycznego myślenia

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w zakresie marketingu lub dziennikarstwa
  • umiejętność projektowania procesów biznesowych, marketingowych i komunikacyjnych
  • wiedza dot. zasad funkcjonowania SSE

WYBRANEMU KANDYDATOWI OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawe i rozwojowe projekty
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny
  • szkolenia, lekcje języka angielskiego

DODATKOWE INFORMACJE

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres rekrutacja@arp.pl podając w temacie numer referencyjny ARP/OTR/14/2018

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Niniejszym, mając na uwadze przepisy Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. z siedzibą ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa, w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, jak również w okresie następnych 6 miesięcy na potrzeby procesów rekrutacyjnych odbywających się w Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Powyższa zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych dla celów sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji.

Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania, a przekazanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że Administratorem danych jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowy Świat 6/12.”