A A A
Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka

Oferta pracy w Oddziale w Tarnobrzegu

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

to spółka Skarbu Państwa o ugruntowanej pozycji na rynku. W okresie transformacji uratowaliśmy tysiące miejsc pracy unowocześniając duże i średnie przedsiębiorstwa. Dziś jesteśmy dynamiczną firmą, która zajmuje się innowacjami, restrukturyzacją i inwestycjami. Mamy bogaty portfel spółek, zarządzamy dwiema specjalnymi strefami ekonomicznymi.

Różnorodność projektów, jakimi się zajmujemy sprawia, że praca u nas to wyjątkowe wyzwanie. Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów i ekspertów. Gwarantujemy umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia.

Specjalista ds. Ekonomiczno-Finansowych

miejsce pracy: Tarnobrzeg

OPIS STANOWISKA

Szukamy pracownika, który będzie odpowiedzialny za księgowanie dokumentów finansowych, prawidłowe naliczanie podatku VAT oraz za prawidłowe naliczanie i sporządzanie deklaracji z zakresu podatków lokalnych. Do zadań Specjalisty ds. Ekonomiczno-Finansowych w szczególności należeć będzie:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych poprzez dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych, analizowanie rozrachunków, wystawianie faktur, rozliczenia kosztów
  • prowadzenie sprawozdawczości na potrzeby ARP, ZUS, GUS i Urzędu Skarbowego
  • prowadzenie spraw podatkowych poprzez sporządzanie deklaracji na podatek od nieruchomości oraz podatek rolny
  • prowadzenie ewidencji budynków, budowli i gruntów wg. Ustawy o podatkach i opłatach lokalnych
  • prowadzenie dokumentacji cen transferowych

WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe, mile widziane na stanowisku księgowej
  • wiedza z zakresu rachunkowości i księgowania, w tym: znajomość ustawy o VAT, CIT, podatków i opłat lokalnych
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie dekretacji dokumentów i ich księgowania w programach finansowo-księgowych
  • znajomość programów księgowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, MS Outlook
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • efektywne komunikowanie się
  • predyspozycje do pracy w zespole

OFERUJEMY

  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do pracowniczej karty sportowej

Aplikacje, zawierające CV i list motywacyjny, prosimy przesyłać na
adres jerzy.piekarz@arp.pl

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny
ogłoszenia OTR/20/2017.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Termin nadsyłania ofert mija 3 sierpnia 2017r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowy Świat 6/12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.