A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaPostaw na Polską Markę - już za nami

W dniach 20 oraz 21 lutego 2019 roku w Rzeszowie oraz Lublinie  odbyły się spotkania w ramach cyklu konferencji pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii pn. „Postaw na Polską Markę”.

Były one związane z projektem „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki - Brand”, poddziałanie 3.3.2. Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, dedykowane głównie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Celem spotkań było zachęcenie przedsiębiorców do rozwijania swojej działalności również poza granicami naszego kraju. Wśród prelegentów obok instytucji takich jak PAIH, PARP, BGK czy Ministerstwa Spraw Zagranicznych znaleźli się również przedstawiciele tarnobrzeskiego Oddziału ARP S.A.

W Rzeszowie prezentacja pn. „Strefa inwestycji ARP –platformą współpracy w regionie” została przedstawiona przez Dyrektora Oddziału Pana Adama Kuśnierza.

W drugiej części spotkania odbyły się panele dyskusyjne, w których uczestniczył Wicedyrektor Oddziału Pan Marian Cąpała. W Lublinie natomiast informacje dotyczące nowych zasad wspierania inwestycji i wydawania decyzji o wsparciu dla potencjalnych inwestorów na obszarze zarządzanym przez TSSE EURO-PARK WISŁOSAN przedstawił Pan Janusz Miś Ekspert Koordynator tarnobrzeskiego Oddziału ARP S.A.