A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaPolsko-Kirgiskie Forum Biznesu

Szanowni Państwo,

Krajowa Izba Gospodarcza wraz Ministerstwem Gospodarki oraz Wydziałem WPHI Ambasady RP w Ałmaty, pragnie zaprosić Państwa do udziału w Polsko-Kirgiskim Forum Biznesu, które odbędzie się w dniu 13 lipca 2015 r. w Biszkeku (Ministerstwo Gospodarki Republiki Kirgiskiej, godz.: 14:00-17:00). Forum odbędzie się w ramach wizyty w Biszkeku polskiej delegacji rządowej pod przewodnictwem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki RP, Pana Andrzeja Dychy w związku z IV posiedzeniem Polsko-Kirgiskiej Komisji Międzyrządowej ds. Współpracy Gospodarczej (13-14 lipca 2015 r.).

Celem Forum będzie promocja polskiej oferty eksportowej w Azji Centralnej. W szczególności w jego trakcie przedstawione zostaną informacje na temat aktualnych uwarunkowań współpracy gospodarczej Polski i Kirgistanu oraz perspektywicznych kierunków tej współpracy, a także przeprowadzone zostaną wielobranżowe spotkania biznesowe w formacie B2B oraz seminarium gospodarcze poświęcone wykorzystaniu środków przyznanych Republice Kirgiskiej w ramach Umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Republiki Kirgiskiej o udzieleniu kredytu w ramach pomocy.

W przypadku zainteresowania udziałem w Polsko-Kirgiskim Forum Biznesu uprzejmie prosimy o składanie potwierdzeń udziału wraz z wypełnioną ankietą uczestnika (w j. polskim oraz rosyjskim – w załączeniu) bezpośrednio do naszego Oddziału (e-mail: biuro@arp.pl).

Załączniki do pobrania poniżej:

1. Zaproszenie
2. Ankieta - wersja polska
3. Ankieta - wersja rosyjska