A A A
Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka



PAIH Forum Biznesu

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w PAIH Forum Biznesu 2019, które odbędzie się 9 października 2019 r. na PGE Narodowym w Warszawie.

Tegoroczne Forum jest skierowane do polskich przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, aktywnych eksporterów i przedsiębiorców zainteresowanych eksportem, a także realizujących inwestycje. Szerokie konsultacje w zakresie dostępnych narzędzi wsparcia będą okazją do rozpoznania potrzeb przedsiębiorców w procesie wspierania ekspansji zagranicznej. Prezentacja oferty PAIH oraz produktów Grupy PFR umożliwi pozyskanie nowych klientów oraz rozszerzenie współpracy z dotychczasowymi klientami o nowe aktywności.

PAIH Forum Biznesu to wyjątkowe spotkanie środowiska biznesowego - klientów oraz partnerów PAIH. W programie wydarzenia znajdzie się ponad 30 warsztatów branżowych i paneli regionalnych oraz debaty na temat instrumentów wsparcia polskiego biznesu w ekspansji zagranicznej. Forum będzie też okazją do zaprezentowania sukcesów polskich przedsiębiorców w kontekście eksportu i inwestycji.

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz rejestracji dostępne TUTAJ

Mamy nadzieję, że zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie spotka się z Państwa zainteresowaniem.