A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaForum - Poland Economy

Uprzejmie informuję, że przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu zostali zaproszeni do udziału w Forum „Hubei – Poland Economy and Trade Cooperation Promotion", które odbędzie się 29 października 2013 r. w Warszawie. Forum organizowane jest z okazji wizyty w Polsce delegacji z prowincji Hubei, na której czele stać będzie Pan Li Hongzhong, Sekretarz Partii w Prowincji Hubei. Celem wizyty jest nawiązanie bezpośredniej współpracy pomiędzy firmami z Chin a firmami polskimi. Organizatorami Forum są Department of Commerce Hubei Province oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. we współpracy z Ambasadą Chin.

W ramach forum odbędzie się sesja indywidualnych spotkań biznesowych polskich przedsiębiorców z firmami chińskimi, biorącymi udział w delegacji. Chińskie firmy reprezentują m.in. sektor motoryzacyjny, budowlany, maszynowy, chemiczny, farmaceutyczny, odzieżowy, meblarski, nieruchomości, spożywczy, wyroby skórzane. Będzie to doskonała okazja na pozyskanie polskich partnerów celem rozwoju współpracy w Europie. Jednocześnie informujemy, że Sekretarz Partii Prowincji Hubei zaprosi wybrane firmy polskie na indywidualne rozmowy dotyczące omówienia szczegółów bliższej współpracy.

W przypadku zainteresowania, uprzejmie prosimy o przesłanie w wersji elektronicznych Państwa materiałów informacyjno-reklamowych na poniższy kontakt:

agata.chmiel@arp.com.pl

Anna.Pietka@arp.com.pl

 


 Forum odbędzie się pod patronatem Gubernatora Prowincji Hubei oraz Ministra Gospodarki RP.