A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaFORUM GOSPODARCZE TURCJA – POLSKA

Uprzejmie informujemy, że z okazji wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Turcji, Krajowa Izba Gospodarcza wspólnie z Partnerami Tureckimi w dniu 24 maja 2021 r. organizuje Forum Gospodarcze firm polskich i tureckich.

Przedsięwzięcie jest organizowane przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwa Rozwoju Pracy i Technologii a także we współpracy z Polsko-Turecką Izbą Gospodarczą.

Forum Gospodarcze realizowane w wersji on-line na platformie ZOOM odbędzie się w języku angielskim w godzinach od 10.00 do 12.00; ostateczne potwierdzenie godziny forum zostanie przekazane w kolejnym komunikacie.

Forum zostanie zainaugurowane przez wypowiedzi Prezydentów obydwu krajów.

Po omówieniu aktualnej sytuacji gospodarczej oraz możliwości zwiększenia dalszej wymiany handlowej pomiędzy obydwu krajami, firmy uczestniczące w spotkaniu będą miały możliwość nawiązania kontaktu z firmami tureckimi. Sugerowane sektory branżowe:

  • Przemysł samochodowy
  • Produkty rolno-spożywcze
  • Sprzęt medyczny, biotechnologia oraz farmaceutyki
  • Przemysł energetyczny i wydobywczy
  • Artykuły chemiczne i kosmetyki
  • Produkty tekstylne

Firmy zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o dokonanie rejestracji online oraz wypełnienie formularza z zaznaczeniem branży, w ramach której chcecie Państwo nawiązać kontakty biznesowe.

REJESTRACJA: https://formularze.kig.pl/pl/2021-05-24-turcja/

Z uwagi na bardzo krótkie wyprzedzenie czasowe, prosimy o pilne zgłaszanie udziału i wypełnienie formularza do dnia 20 maja 2021 r. br.
Do uczestników, którzy potwierdzą udział przesłane zostanie przekazany link do spotkania.

Informacji telefonicznie lub drogą mailową udziela:
Maria Nowakowska, Biuro Współpracy z Zagranicą Krajowej Izby Gospodarczej
e-mail: mnowakowska@kig.pl, tel.: 22 – 6309783, 506 118 375.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu.