A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaEURO-PARK STALOWA WOLA

📌Mamy kolejny dowód na to, że oferta Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN jest atrakcyjna dla przedsiębiorców MSP 👍

👉W dniu wczorajszym, z rąk Paweł Kolczyński - Wiceprezesa Zarządu Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Lucjusz Nadbereżny – Prezydenta Miasta Stalowej Woli, Tomasz Miśko – Dyrektora Oddziału ARP S.A. w Tarnobrzegu, Decyzję o wsparciu otrzymała DSI Underground Merol Sp. z o.o. Decyzję odebrał Sławomir Piątek, Członek Zarządu DSI.

👉Spółka prowadzi już działalność w Miasto Stalowa Wola na podstawie pierwszej decyzji. Jest wiodącym na świecie dostawcą produktów i systemów do obsługi naziemnej dla górnictwa podziemnego i przemysłu tunelowego. Firma jest obecna w 70 krajach i zatrudnia ponad 2000 pracowników.

📢W ramach nowej decyzji spółka zwiększy wolumen produkcji w zakresie kotew mechanicznych, linowych, strunowych i ciernych. Inwestycja o wartości ponad 1️⃣3️⃣ mln zł zostanie zrealizowana poprzez zakup nowych urządzeń produkcyjnych, modernizację istniejących linii oraz przebudowę zaplecza biurowo-administracyjnego. W ramach projektu zostanie wprowadzonych szereg innowacji technologicznych, które przełożą się na jakość i czas produkcji poszczególnych elementów.

Gratulujemy i życzymy udanej inwestycji👏👏👏