A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaDebata gospodarcza

Brytyjsko – Polska Izba Handlowa wraz z partnerami zaprasza na debatę gospodarczą. 1 marca 2017 roku w Warszawie swoją premierę ma report FDI przygotowany przez 14 międzynarodowych izb gospodarczych działających w Polsce. Raport przedstawia czynniki otoczenia biznesowego i politycznego, które wpływają na decyzje inwestorów. Brytyjsko-Polska Izba Handlowa jest jednym z autorów raportu.

Podczas spotkania w Rzeszowie omówimy czynniki gospodarcze wpływające na atrakcyjność inwestycyjną regionu i jego przewagę konkurencyjną.  Powiemy także jakie są możliwe scenariusze na arenie gospodarczej związane z wdrożeniem poszczególnych etapów Brexitu. Wyniki rozmów i opinie lokalnych przedsiębiorców i instytucji będziemy publikować w środkach przekazu skierowanych do odbiorców w Wielkiej Brytanii.

Program:

9:45 – 10:00Rejestracja i kawa powitalna
10:00 – 10:10

otwarcie konferencji i powitanie gości – Urszula Kwaśniewska, Dyrektor Regionalny BPCC

10:10 – 10:30

„Dynamika wymiany handlowej z Wielką Brytanią” – Michael Dembinski, Główny Doradca BPCC

10:30 – 10:50

Wsparcie dla inwestorów i eksporterów z Województwa Podkarpackiego”  - Marcin Dojnik, COIE Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

10:50 – 12:00

Debata gospodarcza „Dlaczego Podkarpacie” z udziałem: Pani Katarzyna Kordoń – Centrum Doradztwa Personalnego K&K Selekt, Pan Andrzej Rybka - Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza”, Pan Andrzej Ujda - Rolls-Royce, Pan Marcin Dojnik, COIE Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, moderacja: Michael Dembinski BPCC

12:00 – 12:30

Sesja pytań z sali

12:30 – 14:00

Poczęstunek i networking

Rejestracja:

Rejestracja możliwa jest poprzez wysłanie wiadomości zawierającej następujące informacje: imię, nazwisko, stanowisko oraz adres e-mail na adres: urszula.kwasniewska@bpcc.org.pl. Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek.

2017-03-16, 10:00

Miejsce: Hotel Rzeszów, Al. J. Piłsudskiego 44
Organizator: British Polish Chamber of Commerce