A A A
Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka10 Lat TSSE "EURO-PARK WISŁOSAN" 1997-2007

  10 Lat TSSE "EURO-PARK WISŁOSAN" 1997-2007

 

 

10 Lat Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

"EURO-PARK WISŁOSAN"

 

 

W dniu 21 września br. tarnobrzeski Oddział ARP S.A. obchodził uroczystości Jubileuszu 10. lecia Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „EURO-PARK WISŁOSAN”. Zaprosiliśmy wielu znamienitych gości, uroczystość zaszczycili swoimi osobami m.in. pan Minister Władysław Ortyl, pani wojewoda podkarpacki Ewa Draus, pan Marszałek Województwa Podkarpackiego Zygmunt Cholewiński, szefowie Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., Prezydenci, Burmistrzowie, Wójtowie z kilkunastu samorządów z terenów na których zlokalizowana jest strefa, Prezesi Specjalnych Stref Ekonomicznych z całego kraju, Prezesi i Dyrektorzy firm strefowych, przedstawiciele instytucji współpracujących z TSSE ,centralne i lokalne media i wielu innych znamienitych gości.

 

Serdecznie dziękujemy za udział w uroczystościach i wiele ciepłych słów jakie otrzymaliśmy z okazji 10.lecia naszej Strefy. Specjalne podziękowania kierujemy do Kierownictwa i Załogi Oddziału Agencji w Baranowie Sandomierskim za profesjonalne zrealizowanie obchodów i imprez towarzyszących Jubileuszowi.

Wszystkich chętnych zapraszamy do pobrania krótkiego pokazu z obchodów Jubileuszu 10.lecia na Zamku w Baranowie Sandomierskim.

Pliki do pobrania
  10lecie.pps
   10.lat TSSE "EURO-PARK WISŁOSAN" - Tak było
 powrót